logo
Zachęcamy do kontaktu

41 272 18 78

kultura@pawlow.pl

Pawłów 45, 27-225 Pawłów

41 272 18 78

Pawłów 45, 27-225 Pawłów

Góra

Przepiękne Święto Zakochanych z GOKSiR Pawłów

Przepiękne Święto Zakochanych z GOKSiR Pawłów

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie z okazji tegorocznych Walentynek przygotował wyjątkową muzyczną ucztę pt. „Dumka na dwa serca”, która odbyła się w ramach cyklicznej akcji – Kawiarenka Vis a Vis.

Tuż po godzinie 18 świetlica środowiskowa w Pawłowie wypełniła się po brzegi parami, które ten wyjątkowy dzień postanowiły spędzić wspólnie z artystami Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie. Koncert rozpoczęły solistki zespołu „NUTA”, które wspólnie z Maciejem Bidzińskim – Dyrektorem GOKSiR Pawłów wykonały piosenkę „Dumka na dwa serca” z repertuaru Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka, będącą także tytułem całego koncertu. Następnie na scenie zaprezentowały się zespoły „Mała Nuta”, zespół „Okrasa” oraz indywidualnie solistki: Weronika Koprowska, Weronika Styk, Marcelina Bidzińska, Aleksandra Gulba, Patrycja Lipa i Agnieszka Głowacka.

Cały koncert przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Jak przystało na kawiarenkę na uczestników czekała pyszna kawa i doskonałe ciasto. Wysiłek artystów zebrani nagradzali gromkimi brawami.

Koncert walentynkowy "Dumka na dwa serca" | GOKSiR Pawłów

Zapraszamy na obszerną relację z koncertu walentynkowego pt. "Dumka na dwa serca" w wykonaniu solistów i zespołów działających przy Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie.

Opublikowany przez Kronika Pawłowska Sobota, 15 lutego 2020

Fotogaleria (Piotr Maj):

Udostępnij
Brak komentarzy

Napisz komentarz