logo
Zachęcamy do kontaktu

41 272 18 78

kultura@pawlow.pl

Pawłów 45, 27-225 Pawłów

41 272 18 78

Pawłów 45, 27-225 Pawłów

Góra

XI Przegląd Artystyczny Szkół

XI Przegląd Artystyczny Szkół

11 czerwca w świetlicy środowiskowej w Pawłowie soliści z gminnych szkół walczyli o nominacje dające prawo do występu na dużej scenie podczas sierpniowego święta gminy Pawłów – XXI Dni Pawłowa.

W wokalne szranki stanęli przedstawiciele trzech gminnych szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej w Godowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Pawłowie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzepinie. Występy oceniało Jury w składzie: Róża Koszarska-Duda – Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Gminy w Pawłowie, Maciej Bidziński – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie, Piotr Maj – Kierownik Referatu Organizacyjnego Urzędu Gminy w Pawłowie oraz Weronika Koprowska – wokalistka zespołu wokalnego „NUTA”.

– Tegoroczny Przegląd stał na bardzo wysokim poziomie. Jury jednogłośnie zdecydowało, iż wszyscy uczestnicy Przeglądu zaprezentują się na dużej scenie XXI Dni Pawłowa, które odbędą się początkiem sierpnia bieżącego roku – mówi Maciej Bidziński, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie.

W Przeglądzie zaprezentowali się i nominację otrzymali: Antosia Surowiec (PSP Godów), trio Karolina Cioroch, Zuzana Wrona i Jagoda Orczyk (PSP Rzepin), Franciszek Piątek (PSP Godów), Gabriela Mikos (PSP Godów), Wiktoria Nowak z tancerkami Julią i Oliwią (PSP Pawłów), Gabriela Tokarska (PSP Rzepin), Klaudia Pająk (PSP Godów), Natalia Czaja (PSP Pawłów) oraz Julia Kaczor (PSP Godów).

Przegląd poprowadziła Weronika Styk, a o sprawy organizacyjne i techniczne zadbali pracownicy GOKSiR: Magdalena Wójcik, Elżbieta Sławek i Czesław Rybka.

Fotogaleria (Piotr Maj):

Udostępnij
Brak komentarzy

Napisz komentarz