logo
Zachęcamy do kontaktu

41 272 18 78

kultura@pawlow.pl

Pawłów 45, 27-225 Pawłów

41 272 18 78

Pawłów 45, 27-225 Pawłów

Góra

Z mieszkańcami o kulturze

Z mieszkańcami o kulturze

W sobotę, 12 maja, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie korzystając z obecności mieszkańców gminy Pawłów na otwarciu nowo wybudowanego boiska sportowego w Łomnie przeprowadzili szereg badań na potrzeby opracowania diagnozy potencjału kulturowego gminy Pawłów.

Pracownicy GOKSiR zachęcali mieszkańców do wypełniania ankiet, udzielania odpowiedzi na pytania otwarte oraz prowadzili z nimi rozmowy. Mieszkańcy mieli możliwość zapisania swoich pomysłów na działalność kulturalną na banerze, flipchartach czy specjalnie przygotowaną na tą okoliczność obrusach i „drzewie talentów i pasji”. Mieszkańcy chętnie brali udział w badaniu udzielając wyczerpujących odpowiedzi i dzieląc się swoimi pomysłami.

Badanie prowadzone było w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie projektu „Aktywnie Kulturalni – Dom Kultury +” w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2018”.

Otwarcie nowo wybudowanego boiska wielofunkcyjnego w Łomnie uświetnił występ „Małej Okrasy” – zespołu działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie.

Fotogaleria (Piotr Maj):

 


Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury
w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018.

Udostępnij
Brak komentarzy

Napisz komentarz